Модельный ряд Renault

Отзыв о Renault Kadjar 2020 года

Автомобиль: Renault Kadjar 2020 г.в., внедорожник, роботизированная с 2 сцеплениями коробка передач, Передний привод , пробег - 4000 км, двигатель - 1.5 turbo дизель, комплектация - intense
Автор: Віктор (Украина, Нетишин)   03.07.2020
Расход в городе: 5.5 л/100км, по трассе: 4.8 л/100км, средний: 5.0 л/100км

Дякуючи цьому сайту вибрав авто.Тому вирішив тут залишити свій відгук.

Вибір був між Нісан Кашкай, Сузукі SX4 і Рено Каджар.

Кашкай добротна машина, але по комфорту і особливо по витраті пального не виграв, до того ж і дорожчий. SX4 GLX1.4 файно їде, дешевший - але по комфорту, як на мене, програє.

Результат - після 3-х місяців їзди, 4000км, - авто зроблене для відпочинку, я їздив на ручці - тут автомат. При початку руху секунду думає а потім їде - це не сподобалось. А на дорозі - навіть її відсутності, машина каже не переживай, відпочивай я це зїм. 18ті колеса + підвіска і більшість дороги - відпочинок. Біля 140 проявляється шум. І 5л на 100км це реально.

Ложка дьогтю - появились скрипи в районі центральної консолі (біля КПП), в задній дверці теж цвіркун.

Є питання наскільки витримає покраска над лобовим стіклом-там невличкий наплив і воно піскоструїться

Плюсы автомобиля: Комфорт. Зовнішність машини. 5л на 100км. Лед оптика-видно все.

Минусы автомобиля: Цвіркуни в салоні. Багажник менше очікуваного.

Совет покупателю: Машина вартує своїх грошей. Можливо зробити шумоізоляцію.

flusspferdchen

бачу що ви з Нетішина, 5.5л по місту - це там? переднім бампером нанерівностях не чіпляєтесь? голлвне світло - діоди? теж свого часу розглядав Каджар, але вирішив що 110 сил йому малувато буде

flusspferdchen, Все залежить від того ,що Вам потрібно.Я не гонщик ,машині потужності вистачає

Ser Gio

От стосовно скрипів - підтверджую. Я і сам колись дивився на Каджар, але коли проїхав тест на дилерській машині, в неї пробіг був 1500км, і так само скрипіло десь біля селектора кпп + сидіння на ямах теж скрипіло, як пружинне ліжко.

Wert

По Нетішину 5 л можливо. По обласним центрам- навряд чи

Wert, Так у нас пробок нема

LongGrey

Скрипит сочлинение серебристо-пластиковой окантовки и корпуса консоли в месте расположения переключателя АКПП.
Пытался смазать антискрипом - не помогает.
А вот сзади смазал места крепления шторки - скрип исчез. Уже как 4 месяца не скрипит.
Пусть это будет самым страшным недостатком авто.
С отзывом полностью согласен.

LongGrey,Я авто задоволений,цей срип чути тільки по нерівній дорозі

LongGrey

Vicctorrr, Точно. Особенно по брусчатке...

tonypm

Доброго дня! Як ця машина за динамікою, чи подобається вам? Наскільки малий багажник?

tonypm, При повністю загруженій машині,при швидкості 110,перед обгоном потрібно думати, розгін до 130 норм,але вибуху нема

Тест-драйв Renault Kadjar: Renault Kadjar после растайлинга: стал ли он лучше?
Renault Kadjar после растайлинга: стал ли он лучше?

Три года назад мы тестировали Renault Kadjar еще до рестайлинга. Впечатления тогда были довольно противоречивые. Посмотрим, что изменилось после планового обновления модели. Внешность, как и раньше довольно современна и пришлась мне по вкусу. Только теперь некоторые элементы еще и освежили.

Продажа б/у Kadjar

Renault Kadjar 2016 Renault Kadjar 16.000$ 2016 175.000 км